و اتمام 93!

درگیرى هاى فکرى آخر سال من احتمالا شباهتى با اکثر آدم هاى دورو برم ندارد.

نه به خونه تکونى فکر مى کنم نه به لباس نو و شیرینى هاى عید . 

معمولا هر سال درگیرى فکرى اولم خاطرات هنوز نانوشته سالى هست که رو به اتمامه. لذا این روزها از هر فرصت کوچکى براى تکمیل خاطرات مهم سال قبل استفاده مى کنم.یک سره در حال نوشتن ام.و خودکار تمام دستهایم را رنگى کرده است.درگیرى هاى دیگرم حتى از این هم  خنده دار ترند.مثلا شب عیدى با استرس به لوازم التحریرى سر زدن و فکر کردن به این که حتما باید بازم عکس برگردون ستاره بخرم که تو شیفتاى عید ستاره براى کوچولوهاى مریض کم نیارم. یا هر روز صبح نگران به سبزه نخود مامان سر زدن! سبزه اى که نمى دونم چرا پرپشت نمیشه.حتى تا چند روز پیشا بارها به این فکر مى کردم که پارسال به خدماتى هاى درمانگاه روسرى عیدى دادم امسال چى ؟و بعد که به جواب معینى رسیدم, از ته دل آرزو کردم عید سال 95 دیگه پزشک درمانگاه نباشم که واقعا دیگه گزینه اى براى عیدى محال هست به ذهنم برسد. دست آخر از همه مهم تر ,فکر این هست که در سالى که گذشت چه کار کردم ؟چه کار مى توانستم کنم ؟سئوالى که بغرنج هست. 

راستش 93 سال بدى براى من نبود. درسته که هیچ کارى رو نتونستم در این سال به سرانجام برسونم.کلى ضرر مالى کردم. و چندین شکست داشتم. اما هر چه بوده وقتى به 93 نگاه مى کنم حداقل مى دونم براى هدفى در این سال تلاش کردم که هنوز هم هدفم هست  و نمیشه گفت قدم هاى مثبتى برنداشتم.از طرفى شاید ظاهرا هیچ پیشرفتى نداشتم ولى در باطن دست کم مطمئنم امسال اخرین خلل و فرج چینى بند زده اعتماد به نفسم را به خوبى پر کردم. و صادقانه بلاخره خودم را همان طورى که هستم پذیرفتم. 

امیدوارم سال آینده شامل دست کم یک اتفاق خیلى خوب براى همه باشد. اتفاقى که خیلى منتظرش بودیم یا خیلى براش زحمت کشیدیم یا حتى یک دونه از اون معجزات کائناتى که هر از گاهى در آسمان زندگى یک نفر مى شنویم شهاب سنگ هایش نازل شده اند! حالا در سال 94 یک بار هم بر سقف ما فرود آیند! 

و پایه هاى زندگى مارا بلرزانند !چرا که نه!؟

سال نو بر همه شما دوستانم مبارک! 

 

/ 7 نظر / 36 بازدید
هیچ کس

سال نو شما هم مبارک. [هورا] من نوشته هاتونو واقعا دوس دارم.[قلب] به بزرگواری خودتون ببخشید که نظر نمیدادم تا حالا ! آرزویی که آخر پستتون کردین خیلی قشنگ بود. یعنی میشه اتفاقی که چندساله منتظرشم بیفته ؟! وای خدا [رویا] امیدوارم سال خیلی خوبی داشته باشید.

حسام

سال نو مبارک خانم فرانه

مصیب

سلام. عیدتون مبارک. امیدوارم امسال اون اتفاق خوبی که منتظرش هستید براتون اتفاق بیفته[لبخند] من خواننده پروپاقرص و چراغ خاموش وبلاگتون هستم و این اولین کامنتی هست که بعد از دوسال که با وبلاگ شما آشناشدم میذارم.

رضا

سلام سال نو شما هم مبارک ایشالا سالی پر از شهاب سنگ در اسمان زندگیتان

مصطفی

سلام سال نو مبارک از وب شمت خوشم اومده اگه موافقی لینک کنیم

ربولي حسن كور

سلام سال نو مبارک افتادین توی خط تجارت که ضرر مالي کردین؟