ازدواج.....

دلم مي خواهد هيچ وقت تلفني با مضمون (امر خير) به صدا درنيايد..بلاخره با تنهايي خودم دوست شدم.

                       ************************

هر روز در تاكسي در سكوتي كه تنها گوينده اش راديوست غريبوار كنار ادم هايي كه مقصدشان با من يكي هست مي نشينم و اين داستان را بسيار مانند كابوس اينده ازدواج مي يابم !!!

/ 6 نظر / 6 بازدید
مهسا

گريزی نيست عزيز دل....از اين آفرينش لعنتی مان.

نصیحتی کوچک

زندگی زیباست.امور خیر در مخیلاتست نه در هم مسیر بودن آدمها .بهترین راه تنهاییست که برای عاشق میماند.درد انسان متعالی تنهایی و عشق است فرانه جان.تنهایی روالیست برای گذران. اینو بدون که میتونه مثه یه کاتالیزور باشه واسه لحظاتی تلخ .او همیشه با توست پس بیا تا با نا آشناها در آمیزیم و تجربه ای هر چند کهنه برای دیگران را برای خودمان نو کنیم.تنها به طبیعت بیاندیش. هیچگاه غریبوار نباش و اینو برای قلبت ملموس کن که شاید آدمهایی که در کنارتند مونس و جانپاه تو باشند بجای تنهاییت. به آنها بیاندیش و آنها را ببین.از طبیعت و موهباتش استفاده کن باشد تا تو را در پناه این زندگی سایبر سلامت ببینم . خب اینم یه طبیعته مگه نه؟ پیروز باشی.....................بدرود گاگودی

ولی الله

سلام.خوبی؟ شرمنده دير شد.من آپم به زی...

مزدور

سلام استغفرالله! در شرايطی که به فرموده رئيس جمهور محترم بايد برای افزايش تعداد سربازان اسلام را به را بچه توليد شود٬ با تنهايی اخت شدی؟ بگم بيان ببرنت اونجا که عرب نی انداخت؟! اين خيانت واضح است به اسلام. ای خيانتکار!!! ياحق.

آرزو

حالا کی ميگه قراره تلفنی باشه؟!

پيام

سلام.دوست شدن با تنهايی